Hakkımızda - Alarm Uzmanı

Neden Biz? Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri

Sıcak bir 2003 yılı Ağustos ayında ticaret hayatına başlayan Sent Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Lojistik Hizmetler şirketinin bir markası olan Alarm 35 Kamera Güvenlik Sistemleri, en iyi ürünü, en uygun fiyatla, en iyi ödeme seçenekleriyle ve en iyi satış sonrası hizmeti sunmasıyla güvenlik sektöründe yer edinmiştir.

Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemini seçmeniz için 10 sebep.

 1. Deneyim, Tecrübe : Alarm 35 Güvenlik Sistemleri Çalışanları, güvenlik konularında gerçek eğitim almış, iş tecrübesi fazla kişilerden seçilmektedir. Teknik Serviste çalışabilmek için en az Elektronik Yüksek Okulu Mezunu olmak gerekir.
 2. Kolay Ulaşım : 7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Alarm 35 firmamızı aradığınızda hemen ulaşabilirsiniz. Telefonlarımız ve Acil Güvenlik Personelimizin Telefonları 24 saat açık olmakta, her türlü bilgiyi size aktarabilmektedir.
 3. Sizinle Aynı Düşüncedeyiz : Alarm 35 %100 Müşteri Memnuniyeti Prensibiyle çalışır. Güvenlik Sisteminizin; Uzun ömürlü olması, Sorunsuz çalışması, Size alarm anında haber verebilmesi gerekir. Kurduğumuz yüzlerce sistemde memnun müşteri edinmek temel amacımızdır. Çünkü her memnun müşteri yeni bir müşteri getirir.
 4. Teklif Edilen Ürünlerin Kullanılması : Güvenlik ürünleri binlerce çeşitte ve kullanıcının anlayamayacağı özelliklerde mevcuttur. Alarm 35 kurduğu sistemlerde müşteriye bahsettiği ürünlerden farklı ürünler kullanmaz. Müşterisini Asla Yanıltmaz.
 5. Her Bütçeye Uyan Geniş Ürün Yelpazesi : Alarm 35, 19 tane ithalatçı ve üreticinin bayiliğini yürütmekte, her bütçeye uyan sınırsız ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Kamera Sistemlerinde SAMSUNG, Avenir, Knowledge, D-Cam, 3MK, Fujitron, CNB, Neutron ve Balitech ürünlerini kullanmaktadır. Alarm Sistemlerinde Teknim, Vionty, DSC, Mieka, Texecom hırsız alarmlarını güvenle kurmaktadır.
  Yangın Alarm Sistemlerinde TSE Belgeli Yangın Alarm Panelleri ile, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe göre kurulum yapar.
 6. İhtiyaca Göre Çözümler : Evinize veya iş yerinize kurulacak olan alarm-güvenlik sistemleri, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır. Güvenlik uzmanlarımız, montaj öncesinde yaptıkları keşif esnasında, size uygun bir alarm sisteminin detaylarını belirler ve kullanılacak ürünlerin seçimi buna göre yapılır.
 7. Kullanılan Malzemelerin Kalitesi : Alarm 35 tarafından kullanılan tüm ürünler uluslararası standartlara uygundur. Alarm sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan DSC, Texecom ve Türk Malı Teknim firmalarının ürünleri kullanılmaktadır.
 8. Kullanılan Kablo ve Konnektörlerin Kalitesi : Alarm ve Güvenlik Sistemlerinde yüzlerce çeşit kablo kullanılmaktadır. Maliyeti düşürmek için kullanılan ucuz kablolar zamanla özelliğini yitirmekte, fare gibi hayvanlar tarafında yenmekte ve sistemi kesintiye uğratmaktadır. Alarm 35 Alarm Kablosu konusunda çok hassastır ve en kaliteli kabloları kullanmaktadır. Asla DT8 Diafon kabloları ile Alarm Sistemi Kurmamaktadır. dt-8 diafon kablosu hırsız alarm kablosu
 9. Zamanında İş Teslimi : Güvenlik Sistemi montajcılarının genelde uyamadıkları zamanında teslim konusuna Alarm 35 çok dikkat etmektedir. Müşterisine verdiği saatte keşfe gider, verdiği saatte işi teslim eder.
 10. Satış Sonrası Hizmetler : Kurulan Her Güvenlik Sisteminin 2 yıl Garantisi mevcuttur. Güvenlik Sisteminizi taktırdıktan sonra zamanla farklı ihtiyaçlarınıza göre farklı çözümler isteyebilirsiniz. Alarm 35 sadece kendi montajını yaptığı sistemlerde her türlü isteğinize uygun çözümler sunacaktır.

Öncelikle Biz Alarm Sistemi Kiralama Hizmeti vermiyoruz. Alarm Sistemi Satış Hizmeti veriyoruz. Günde 1 $ vererek kiraladığınız Hırsız Alarmı için 2 yıl sözleşme yaptığınızda çıkacak maliyeti hesaplayın. Buna ilaveten ödeyeceğiniz ekstra telefon ücretini ekleyin. Satın Alma ile Kiralama arasında farkı göreceksiniz. En önemlisi satın aldığınızda sistem size ait olacaktır.

Hizmet verdiğimiz güvenlik sistemleri

Alarm 35 yaptığı projelerle, kurduğu sistemlerle müşterilerine güven verir. En kaliteli sarf malzemelerini kullanarak sistemin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlar.

 1. Hırsız Alarm Sistemleri
 2. Yangın Alarm Sistemleri
 3. Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri
 4. CCTV Kamera Güvenlik Sistemleri
 5. Okul Servisleri, Minibüs, Araç Kamera Sistemleri
 6. Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemleri
 7. Üst Arama Metal Dedektörleri
 8. Parmak izi Geçiş Sistemleri
 9. Görüntülü Diyafon Sistemleri
 10. Otopark Bariyer Sistemleri
 11. Turnike Sistemleri
 12. Acil Durum Yönlendirme Üniteleri

Alarm 35 İzmir Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Mağaza Ürün Güvenlik Alarm Sistemleri, CCTV Kamera Güvenlik Sistemleri, Personel Takibi, Bariyer Sistemleri, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri kurulumu ve teknik servis hizmetleri vermektedir.


Güvenlik sistemleri müşteri yorumları
Görüşleriniz, kendimizi geliştirebilmemiz açısından çok önemlidir.
Diğer müşterilerimizin yorumlarını okuyun, yorum yapın.

Müşteri Yorumları

insan kaynakları
Alarm 35 Güvenlik Sistemleri firmamızda çalışmak bir ayrıcalıktır. Bizimle çalışmak isteyen genç, kendine güvenen, iş azmi olan kişilerin CV' lerini mail adresimize bekliyoruz.


alarm 35 logosuLogomuzun büyük halini indirmek için logo üzerine tıklayın.Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir, Sent Elektronik, Güvenlik Sistemleri ve Lojistik Hizmetler Markasıdır
7471 Sokak No.46/12 35520 Bayraklı İzmir
Müşteri Hizmetleri : 0850 420 02 57 | Telefon : 0232 381 28 22 | Faks : 0232 381 28 23 | E-Mail : alarm@alarm35.com
Guvenlikicin.com | Farkedilmekicin.com | Karşıyaka Güvenlik | Sent Elektronik | Alarm 35