Bekçi Tur Kontol Sistemleri, Akplus, Guard Tour

Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri ürünlerinde en kaliteli, piyasada kendini kabul ettirmiş, RS232 veya USB bağlantılı ürünleri müşterine sunmaktadır.

Bekçi Devriye Tur Konrol Sistemleri özellikle iş güvenlik hayatımızın vazgeçilmez bir ürünleridir. Bekçilerin bulundukları ortamlarda çevre kontrolunu yapmaları için bir tane Tom Kalem kullanırlar. Bu tom kalem ile daha önce montajı yapılmış yerlere bekçi tur kontrol sistemi kalemini dokundurarak oraya gittiğini belirtir.

Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemlerinde, kendini kanıtlamış iki markanın bayiliğini yürütmekteyiz. AKPLUS Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Guard Tour Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

 

AKPLUS Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kampanyası
Guard Tour Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kampanyası

 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezleri,askeri birlikler gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur konrol sistemidir.
Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Saatinin en büyük özelliklerinden biri; paslanmaz çelik gövdesinin üzerine ABS plastik kaplanarak; darbe emici özelliğinin geliştirilmesi ve darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.
Su geçirmez özelliği olan Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Sistemi her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Güneşten, nemden ve yağmurdan etkilenmez.
Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi'nin güvenlik kontrol noktaları da yine aynı şekilde ABS plastikten üretilmiş olup her türlü hava koşulunda çalışabilir.
Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi programımız Türkçe haricinde İngilizce ve Almanca dillerini de desteklemektedir.


Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir, Sent Elektronik, Güvenlik Sistemleri ve Lojistik Hizmetler Markasıdır
1761 Sokak No.2/E 35530 Karşıyaka - İzmir
Telefon : 0232 381 28 22 | Faks : 0232 381 28 23 | E-Mail : alarm@alarm35.com
Farkedilmekicin.com | Guvenlikicin.com | Karşıyaka Güvenlik | Güvenlik Sistemleri | Sent Grup | Alarm 35