Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Alarm 35 Hırsız Alarm Sistemleri, dünyanın en güvenilir alarm markalarını üstün işçilikle kurmaktadır.

Alarm Sistemi deyip geçmeyin. Sağlam kurulum, kaliteli işçilik, düzgün programlanamayan sistemler tam bir fiyaskoyla sonuçlanmaktadır. Gecenin hiç olmadık vaktinde dükkanınızın alarmının çalması ile işyerinize gitmeniz gerekebilir. Ya da Çeşme' de yazlığınıza geldiniz, tam keyif yaparken evinizin alarmının çalması ve bütün tatilinizin rezil olduğunu düşünmek bile istemezsiniz.
jablotron kablosuz hırsız alarmı

Alarm Sisteminin fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?

• Alarm Sisteminde kullanılan Panel,keypad,dedektörlerin ve kontakların fiyatı.
• Kullanılan kabloların kalitesi.
• Sistemi kuran montajcının programlama bilgisi.
• Yapılan işçiliğin kalitesi.

Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri artık Türkiyede. Kalitesiyle, Şıklığıyla, Proximity Kart Okuma özelliğiyle, Kullanım kolaylığıyla, Çekim mesafesiyle, Fiyatıyla sizi cezbedecek.

868 Mhz. frekansta çalışması ile insan sağlığına zarar vermeyen yapıda olduğundan evlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

6 KORUMALI GÜVENLİK PAKETİ

Alarm 35, Alarm Haberalma Merkezi Hizmeti veren iş ortaklarıyla yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde, 6 Korumalı Güvenlik Paketi ile sizi sadece hırsızlardan korumakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahele edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın mekanınıza gönderilmesini sağlayacaktır.

HIRSIZLIK

Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 118 desibellik ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haberalma Merkezi’mize gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alarm Haberalma Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.

YANGIN

Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman  dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haberalma Merkezi’mize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haberalma Merkezi’mize iletecektir. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumunu ile karşılaştağınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Alarm Haberalma Merkezi’mize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haberalma Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haberalma Merkezi siz ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.

PANİK

Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haberlma Merkezi’mize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haberlma Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

SU BASKINI

Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını Dedektörleri ile eviniz/işyeriniz ani su baskınlarına karşı da korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haberlama Merkezi’miz sizi arayıp bilgilendirmektedir.


Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm SistemiJablotron 1990 yılında kurulmuş, Kablosuz Hırsız Alarmında Avrupanın 1 numaralı ürünüdür. Tek uzmanlık alanı kablosuz ürünler olan firma yüzlerce patentli ürünü ile birlikte, ürünlerinin kalitesi ile de sektörde kendine yer etmiştir.

Jablotron Firmasının Vizyonu üst düzey güvenlik, üstün iletişim sistemleri ve dünya standartlarında güvenlik hizmetlerini müşterilerine sunmaktır.

Jablotron Grubu son derece işlevsel ve dinamik, alanında uzmanlaşmış 6 şirketten oluşur. 2011 yılında 469 çalışanı ile 55 milyon Euro'yu aşan bir ciro elde etmiştir.Alarm 35 Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir, Sent Elektronik, Güvenlik Sistemleri ve Lojistik Hizmetler Markasıdır
7471 Sokak No.46 D.12 35530 Bayraklı İzmir
Müşteri Hizmetleri : 0850 420 02 57 | Telefon : 0232 381 28 22 | Faks : 0232 381 28 23 | E-Mail : alarm@alarm35.com
Guvenlikicin.com | Farkedilmekicin.com | Karşıyaka Güvenlik | Sent Elektronik | Alarm 35